Moon

pes
06/2023
07.02. 2024
kríženec
46cm; 16,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Moona nám doniesol do útulku nálezca, ktorý ho našiel ako sa túla medzi Veľkou Idou a Komárovcami, ale kedže sme nemali momentálne miesto, tak sme ho hneď nedokázali prevziať, no našťastie nálezca si ho vzal zatiaľ domov s tým, že keď sa nám uvoľní miesto, tak ho hneď vezmeme, a to sa stalo hneď na ďalší deň.

Moon je perfektný pes! Veselý, milý a priateľský = hyperaktívne mladé šidielko. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. S Moonom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák do voza aj do koča. Má veľmi rád hračky, vodu, škrabkanie a ľudskú pozornosť. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
Moon je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu, ale vie sa aj prispôsobiť a keď je čas oddychu, pekne odpočíva v peliešku. So psami a fenkami vychádza úžasne a rád sa s nimi hrá. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Moon si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Bude z neho perfektný rodinný psík! Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno