Odri

sučka
01/2024
01.03. 2024
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Tri šteniatka našli nálezcovia v Šaci a odniesli ich na kliniku UVLf v Košiciach. Tam im bol diagnostikovaný parvovírus. Žiaľ, dve šteniatka svoj boj prehrali a prežila len Odri. Odri je už zdravá a pripravená nájsť si svoj domov.

Odri je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako, sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Odri nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko. Keď Odri vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Výchova psíka sa nesmie podceniť! Hygienické návyky je potrebné doladiť.

Odri hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 25cm; 3,2kg – 20.03. 2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 15kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno