Porthos

pes
07/2014
07.07. 2023
50cm; 22,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Porthos sa našiel na ulici Poľská v Košiciach. Prišiel k nám zablšený, špinavý a s kvasinkovou infekciou v uškách. Porthosko je už zdravý a je z neho veľký fešák pripravený nájsť si svoj vysnívaný domov.

Porthos je perfektný starší pán pes! Porthos miluje pozornosť ľudí a svoju radosť nedokáže skrývať, hneď si každého obľúbi a všetci si hneď obľúbia jeho pre jeho pokojnú a láskavú povahu. Je to veľký maznák a najradšej by sa nechal škrabkať a hladkať celý deň. Je to nenáročný a veľmi vďačný psík, ktorému stačí pohodlný peliešok, chutné papanie a láskavý prístup.
Má veľmi rád prechádzky, kde môže spoznávať svoje okolie. Na vodítku chodí ako pán! Porthos je znášanlivý so psami aj s fenkami, preferuje pokojnejšie povahy psíkov. Hygienické návyky má, vo vnútri sa správa slušne a veci neničí.

Porthosovi hľadáme domov kde ho budú ľúbiť a rozmaznávať. Kvôli vyššiemu veku hľadáme domov ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale určite si zvykne aj na byt. Je vhodný aj ku láskavým starším ľuďom a ku prvopsíčkarom, keďže ide o bezproblémového psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie