Ruth – rezervovaná

sučka
12/2020
02.12. 2021
kríženec
45cm; 8,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Ruth k nám prišla z osady v obci Zdoba. Bola nechcená, odháňaná a nemilovaná.

Prvé dni u nás bola veľmi plachá. Bála sa a my sa jej nedivíme po tom všetkom, čím si musela prejsť. Teraz je už na tom oveľa lepšie, zvykla si a zistila, že jej nechceme ublížiť. Učí sa a robí veľké pokroky. Ľudí má rada a vychutnáva si pozornosť, hladkanie a škrabkanie. Ale treba k nej pristupovať s citom a jemne.

Už vie čo je to vodítko a obojok, pekne sa venčí, ale pri prudkom pohybe sa ešte zľakne a prikrčí. ZO STRACHU AGRESÍVNA NIE JE. Manipulácia je bezproblemová a má hygienické návyky. So psami a fenkami vychádza bez problemov.

Ruth si hľadá pokojnú, citlivú rodinku ktorá u nich zapadne a bude milovaná. Domov si hľadá len do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF