Sissy

sučka
10/2023
03.11. 2023
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličkú Sissy a jej sestričku Siu nám priniesla mestská polícia z ulice Kováčska v Košiciach. Šteniatka prišli špinavé, zablšené a veľmi hladné.

Sissy je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Sissy nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko.

Keď Sissy vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky je potrebné doladiť.

Sissy hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Prevoz cez hranice do Čiech – NIE JE MOŽNÝ z dôvodu prebiehajúcej vakcinácie.

VEĽKOSŤ: 30cm; 4kg – 02/2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 18kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.  Ďakujeme!

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno