Steeve

pes
07/2019
06.07. 2023
45cm; 18,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Steeveho nám do útulku doniesli jeho zachráncovia. Vraj sa dlhodobo túlal v obci Byster a jedného dňa ho pohrýzli iné psy, a tak ho hneď odniesli na veterinárnu kliniku, kde dostal potrebné ošetrenie a následne ho priniesli k nám. Steeve je už zdravý a pripravený nájsť si svoj milujúci domov.

Steeve je mladý, aktívny a hravý psík. Veľmi si užíva pozornosť ľudí a škrabkanie. S každým je hneď veľký kamarát a zlepší Vám náladu za pár sekúnd. Je to vyrovnaný, priateľský psík s dobrou povahou a aktívny tak akurát. Steeve bude skvelý parťák na výletoch, ale aj spoločník na oddych pri svojom páničkovi.
So psami a s fenkami vychádza bez problémov, ale všetko závisí od sympatií. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Steeve si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá ideálne k domčeku s kvalitnou zateplenou búdkou a s prístupom do domu, alebo do bytu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie