Steeve

pes
07/2019
06.07. 2023
kríženec
45cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Steeveho nám do útulku doniesli jeho zachráncovia.
Vraj sa dlhodobo túlal v obci Byster a jedného dňa ho pohrýzli iné psy a tak ho hneď odniesli na veterinárnu kliniku, kde dostal potrebné ošetrenie a následne ho priniesli k nám.
Steeve je už zdravý a pripravený nájsť si svoj milujúci domov.
Steeve je mladý, aktívny a hravý psík. Ľudskú spoločnosť ba priam až vyhľadáva a poteší sa každej pozornosti, poškrabkaniu či spoločnej hre. S každým je hneď veľký kamarát a zlepší Vám náladu za pár sekúnd. Za svojim človekom pôjde až na kraj sveta a späť.
Je to vyrovnaný, priateľský psík s dobrou povahou. Veľmi si užíva prechádzky a určite bude úžasným spoločníkom na výlety a turistiku, ale taktiež si rád odpočinie pri svojom novom pánovi. Svojou aktivitou sa prispôsobí danej situácii a prostrediu. Má veľmi rád behanie za loptičkou, naťahovanie sa o hračky a taktiež čvachtanie sa vo vode. Svoje hračky rád chodí ukazovať a nabádzať do hry. So psami a s fenkami vychádza bez problémov, veľmi rád sa s nimi hrá a delí o svoje hračky a loptičky. Je veľmi učenlivý a za pamlsok urobí aj nemožné a teda je ideálnym adeptom na učenie nových povelov.
Steeve má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a veci neničí a manipulácia je bezproblémová.
Steeve si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať a brávať ho objavovať svoje okolie.
Domov si hľadá ideálne k domčeku s kvalitnou zateplenou búdkou a s prístupom do domu, alebo do bytu. Ďalší hravý psí kamarát v novom domove je len výhodou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie