Trevor

pes
04/2022
26.09. 2023
48cm; 16,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Trevor sa našiel na Námestí osloboditeľov v Košiciach.

Trevor je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Zo všetkého najviac si užíva mojkanie, škrabkanie bruška a plnú pozornosť. Má rád hračky a hlavne plyšákov. Rád sa hrá a je s ním stále veselo. Pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť. Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov, rád sa s nimi hrá. Manipulácia je bezproblémová, pri pravidelnom venčení má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.
Trevor si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Trevor bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Trevor hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Vhodný pre prvopsíčkarov aj k deťom. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie